MİKRONOM | Müşteri Hizmetleri : 0(212) 428 47 87Mikro Yetkili Satıcı

Mikro Standart MİKNOM stok, hizmet, satın alma, satış, finans gibi pek çok muhasebe modüllerini içeren tam bir otomasyon paketidir.

MİKNOM, bunun gibi bir çok özelliği ile şirket ağı üzerinde çok kullanıcılı sistemlere ihtiyaç duyan işletmeler için en ideal, ekonomik ve gelişmiş otomasyon yazılımıdır.

Windows yapısına uygun tasarlanmış MİKNOM işletmelere; Gelişmeye açık özellikler, daha pek çok Windows ve Excel, Word gibi MS Office tabanlı araçlarla uyumlu, entegrasyon özelliği ve gelişmiş teknoloji sistemi ile kullanımın eşsiz güzelliklerini sunuyor.

Sıralı menü yapısı, basit kullanım özellikleri, gelişmiş yardım ve destek seçenekleri ile MİKNOM`un özellikleri arasında yer alır. Kullanıcı dostu olmasının yanı sıra profesyonel muhasebe yazılımı ürünü olan MİKNOM titiz bir çalışma sistemi hazırlamanıza katkı sağlar.


Üretici Firma : Mikro Yazılım Evi
Müşteri Hizmetleri : 0 (212) 428 47 87

MİKRO ENERJİ | Müşteri Hizmetleri : 0(212) 428 47 87Mikro Yetkili Satıcı

Mikro Enerji Günümüzde rekabet koşulları daha çetin. Kaliteli ürün, en uygun fiyatla ve en seri şekilde pazara ulaşmak zorunda.

Eğer işletmeniz uluslararası pazarda rekabet ediyorsa ürününüzü en uygun fiyatla en doğru zamanda ulaştırmak zorundasınız.

Mikro, KOBİ'leri geleceğin büyük işletmeleri olarak görüyor. Bu nedenle üretim yönetiminden muhasebe ve personel yönetimine kadar tüm ihtiyaçlarınızı uzun yıllar karşılayacak Mikro ENERJİ'i hazırladık.

MİKRO ENERJİ; KOBİ'ler için Kurumsal Kaynak Planlaması kavramına yeni standartlar getiriyor. Stratejilerinize ve hedeflerinize giden yolda en büyük yardımcınız...

MİKRO ENERJİ işletmenin tüm iş akışını gerçek zamanlı yöneterek başarı için etkili bir uygulama olanağı sağlar. Bilgiyi kusursuz yönetin.


Üretici Firma : Mikro Yazılım Evi
Müşteri Hizmetleri : 0(212) 428 47 87

MİKRO MİKBÜRO SMMM | Müşteri Hizmetleri : 0(212) 428 47 87Mikro Yetkili Satıcı

Mikro Mikbüro SMM Serbest Muhasebeci ve Müşavirler için hazırlanan Mikbüro (SMMM); Bilanço esasına göre muhasebe (Muhasebe),

Personel
İşletme esasına göre muhasebe (İşletme)
Sabit kıymet
Stok
Hizmet
Finans
Serbest meslek defteri
Serbest Muhasebeci Mali Müşavir SMMM
Toplu işlemler
E-Devlet
Konsolide işlemler


Bildirge, beyanname ve yazışma modüllerini içeren tam bir otomasyon paketidir. IAS-29 ve SPK uyumlu Enflasyon muhasebesi, (Enflasyon düzeltmesi muhasebesi uygulamalarını destekler).

Mikbüro Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler için pek çok işlevsel kolaylığı da bir arada sunar. Toplu işlemler modülünden aynı anda tüm firmaların puantaj hesaplaması, bordro alımı, SGK'ya ait bildirge ve beyannamelerin raporlanması, firmalar arası parametre, hesap planı aktarımı gibi kullanıcının ihtiyaçlarını daha kısa zamanda yerine getirecek işlemler yapılabilmektedir.

Üretici Firma : Mikro Yazılım Evi
Müşteri Hizmetleri : 0(212) 428 47 87

MİKRO STANDART TİCARİ | Müşteri Hizmetleri : 0(212) 428 47 87Mikro Yetkili Satıcı

Mikro Standart Ticari MİKRO Standart Ticari; stok, hizmet, satın alma, satış ve finans modüllerinden oluşan tam bir ticari otomasyon. Üstelik tamamen Windows mimarisi ile inşa edildiğinden çok yetenekli ve esnek.

MİKRO Standart Ticari, işletmenizin tüm ticari otomasyonunu yürüteceği gibi Word, Excel, Internet Explorer gibi Office araçlarıyla uyumu ile yepyeni ufuklar açacak.

Ağaç tipi menü yapısı, kişiselleştirilebilme ve dövizli kullanım esnekliği, MİKRO Standart Ticari işlevsel özelliklerinden yalnızca birkaçı... Üstelik programınızın işlevselliğinin yanında kolay öğrenilir, kolay kullanılır olduğunu göreceksiniz.

MİKRO Standart Ticari tüm alanlarında size yardım seçenekleri sunacak.

MİKRO Standart Ticari size hız sağlayacak. Döküm ve raporlarınızı programdan çıkmadan e-posta ile alıcılara yollayabileceksiniz.

Kullanıcı mesaj servisi ile sisteme bağlı kullanıcılar program içinden haberleşebilecekler. Sürükle bırak özellikleri ile kişiye özel menüler yaratabileceksiniz.

MİKRO Standart Ticari etkili bir kontrol sistemi sunar. Çok kapsamlı yetki tanımlamaları ile kullanıcıların programda çalışabileceği tüm alanları belirleyebileceksiniz.


Üretici Firma : Mikro Yazılım Evi
Müşteri Hizmetleri : 0(212) 428 47 87

MİKRO STANDART PERSONEL | Müşteri Hizmetleri : 0(212) 428 47 87Mikro Yetkili Satıcı

Mikro Standart Personel Standart Seri Windows ürünlerinde MİKROPER Personel - Bordro Paketi Sosyal Sigortalar Kurumuna bağlı olarak çalışan tüm iş yerlerinde, her türlü statüdeki personel için kullanılabilir.

Muhasebe bağlantısı, iş kolu, iş yeri, departman, kişi ve zaman bazında parametrik bölümlendirmelerin yapılabileceği ve her türlü çıkış formunun kullanıcı tarafından tanımlandığı MİKROPER, bu özelliklerinden dolayı çeşitli sektörlerin değişik ücretlendirme prosedürlerine tam uyum sağlar.


Üretici Firma : Mikro Yazılım Evi
Müşteri Hizmetleri : 0(212) 428 47 87

MİKRO EKONOMİK TİCARİ | Müşteri Hizmetleri : 0(212) 428 47 87Mikro Yetkili Satıcı

Mikro Ekonomik Ticari Sadeleştirilmiş Ticari Otomasyon paketi, firmanızın tüm ticari işlemlerini kusursuz bir biçimde işletmeniz için tasarlanmış bir programdır.

EKONOMİK TİCARİ gelişmiş bir ticari otomasyon olmanın yanı sıra, fiyat avantajı ile bir ticari yazılımı ilk kez kullanan ya da ihtiyaçları sınırlı işletmeler için ideal bir çözüm.

Tamamen Windows uyumlu EKONOMİK TİCARİ ile pek çok MS Office araçlarını da kolaylıkla kullanabileceksiniz. Ürettiğiniz raporları hiçbir ek işlem yapmadan kolaylıkla Excel ya da Word formatına çevirebilecek, bunları kendi istediğiniz biçimde değişik raporlar alabileceksiniz.

EKONOMİK TİCARİ kolay anlaşılır, kolay kullanılır olması ile gerçek bir kullanıcı dostudur. Programın tüm alanlarından ulaşabileceğiniz yardım menüleri ile ihtiyaç duyduğunuz zaman program içinden yardım alabileceksiniz.


Üretici Firma : Mikro Yazılım Evi
Müşteri Hizmetleri : 0(212) 428 47 87

MİKRO HESAPCI | Müşteri Hizmetleri : 0(212) 428 47 87Mikro Yetkili Satıcı

Mikro Hesapcı Ekonomik, pratik, becerikli. HESAPÇI tam sizin için. HESAPÇI ticari yazılımı ile 1000 stok ve 1000 cari kart açılabilir. Tek bilgisayarda çalışan program, ihtiyaçlar arttıkça kolaylıkla yükseltilebilir.

Sadeleştirilmiş Ticari Otomasyon paketi, firmanızın tüm ticari işlemlerini kusursuz bir biçimde işletmeniz için tasarlanmış bir programdır.

Gelişmiş bir ticari otomasyon olmanın yanı sıra, fiyat avantajı ile bir ticari yazılımı ilk kez kullanan ya da ihtiyaçları sınırlı işletmeler için ideal bir çözüm.

Tamamen Windows uyumlu ile pek çok MS Office araçlarını da kolaylıkla kullanabileceksiniz. Ürettiğiniz raporları hiçbir ek işlem yapmadan kolaylıkla Excel ya da Word formatına çevirebilecek, bunları kendi istediğiniz biçimde değişik raporlar alabileceksiniz. Kolay anlaşılır, kolay kullanılır olması ile gerçek bir kullanıcı dostudur.

Programın tüm alanlarından ulaşabileceğiniz yardım menüleri ile ihtiyaç duyduğunuz zaman program içinden yardım alabileceksiniz.


Üretici Firma : Mikro Yazılım Evi
Müşteri Hizmetleri : 0(212) 428 47 87